Izolacje, hydroizolacje fundamentów i odwodnienia

Izolacja w budownictwie jest to zabezpieczanie konstrukcji budowlanych przed wpływem różnego rodzaju substancji (wody i innych związków chemicznych). Najczęściej wykonuje się izolacje przeciwwodne (hydroizolacje). Ważnym zagadnieniem w budownictwie jest również ujmowanie i odprowadzanie napływającej wody.

Wykonujemy izolacje obiektów budowlanych, między innymi takich jak: obiekty infrastruktury komunalnej, hydrotechniczne, budynki od piwnicy po dach. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala nam na stosowanie różnych technik oraz materiałów wiodących producentów.

Dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu możemy wykonywać izolacje powłokowe np. natryskowe oraz membranowe z różnego rodzaju tworzyw sztucznych (PEHD, PP, PVC, polimerobitumiczne, kauczukowe, inne). Posiadamy kwalifikowaną kadrę w wykonywaniu izolacji membranowych w systemie Sikaplan, Bauder, EPDM. Wykonujemy izolacje obiektów takich jak: składowisko odpadów komunalnych i składowisko odpadów przemysłowych, zbiorniki, fundamenty budowli, dachy budynków. Posiadamy sprzęt do kontroli powłok izolacyjnych. Posiadamy sprzęt do kontroli powłok izolacyjnych.

 

Izolacje poziome i pionowe fundamentów

Dzięki naszemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz specjalistycznym narzędziom budowlanym jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie najpopularniejsze rodzaje izolacji wodochronnej, bez względu na rodzaj budynku, jego powierzchnię oraz materiały zastosowane przy jego budowie. Naszą specjalnością jest izolacja pozioma i pionowa fundamentów, chroniąca przed działaniem wód gruntowych. Wykonywane przez nas hydroizolacje doskonale sprawdzają się w budynkach, które ze względu na swoje położenie, spełniane funkcje oraz inne czynniki narażone są na wzmożone działanie wilgoci, czy to z powietrza, czy z wód powierzchniowych. Jeśli poszukują Państwo kompleksowego wykonawcy hydroizolacji fundamentów i murów konstrukcyjnych, oferta naszej firmy stanowi najlepszą z dostępnych propozycji.


Galeria zdjęćPowrót