Budownictwo hydrotechniczne

Budownictwo hydrotechniczne obejmuje budowę lub remont zbiorników wodnych, nabrzeży, wałów przeciwpowodziowych, jazów, śluz, przepustów wałowych oraz stopni wodnych. Działamy w tym zakresie kompleksowo, przygotowując również poldery zalewowe, ubezpieczenia brzegów czy stabilne deflektory nurtu. Wybieramy optymalne rozwiązania dla danego zlecenia, dzięki czemu każde z nich realizowane jest w sposób zapewniający pożądaną skuteczność. Budownictwo hydrotechniczne to także szereg usług związanych z tzw. małą retencją wody. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy z naszą firmą.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w tym zakresie.

Aktualnie mamy na swoim koncie kilkanaście realizacji z zakresu budownictwa hydrotechnicznego, m.in.:

  • Izolacja geomembraną PEHD korpusu zapory czołowej i kanałów dolotowych na obiekcie Elektrowni Wodnej Nielisz k/Zamościa oraz EW Domaniów k/Radomia

  • remont kilku zapór na terenie TPN

  • remont zbiorników retencyjnych i ppoż. dla Centrum Logistycznego w Wojniczu

  • remont zbiorników retencyjnych w Oświęcimiu

  • remont zbiorników i specjalistyczne prace dla Oczyszczalni Ścieków w Warce, Tarnowskich Górach, Oświęcimiu, Przemyślu.

Budownictwo wodne

Bogate doświadczenie w zakresie budownictwa wodnego, wieloletnia znajomość rynku i duża ilość realizacji z tej dziedziny pozwalają naszej firmie skutecznie rywalizować na rynku podmiotów zajmujących się budownictwem hydrotechnicznym. Dzięki temu nasza oferta przedstawia się w kompleksowo, zapewniając szeroki zakres usług, od remontu zbiorników i zapór, aż po budowę wałów przeciwpowodziowych. Wykonywane przez nas budownictwo hydrotechniczne adresowane jest do instytucji samorządowych, zarządców obiektów melioracyjnych, a także prywatnych firm i przedsiębiorstw. Bogata oferta z zakresu budownictwa wodnego i atrakcyjne ceny sprawiają, że wybierając usługi firmy AMC, otrzymują Państwo gwarancję solidnie, szybko i tanio wykonanej pracy.

Wykorzystywane technologie

Skuteczność realizacji przy wdrażaniu wspomnianych rozwiązań jest uzależniona również od doboru odpowiednich technologii dla danego zlecenia. W ramach budownictwa wodnego wykorzystujemy szereg metod, w tym m.in. wbijanie, wciskanie lub wibrowanie poszczególnych elementów służących np. do wzmacniania obiektów hydrotechnicznych. Stosujemy specjalistyczne pale, których rodzaj także dopasowujemy indywidualnie do warunków terenowych i oczekiwań klienta. Przygotowana przez nas niezbędna infrastruktura jest stabilna i dobrze zabezpieczona przed działaniem zróżnicowanych czynników zewnętrznych.

Budownictwo wodne to nierzadko szereg złożonych robót, których realizację poprzedzamy konsultacjami z inwestorem. Wykonujemy również kluczowe pomiary i analizy. Umożliwia to dokładne zbadanie gruntu lub innych elementów mających znaczenie w kontekście przeprowadzenia prac hydrotechnicznych. Dzięki temu mamy pewność, że wybrana metoda jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usługową. Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

Galeria