Budownictwo hydrotechniczne

Budownictwo hydrotechniczne obejmuje budowę lub remont zbiorników wodnych, nabrzeży, wałów przeciwpowodziowych, jazów, śluz, przepustów wałowych oraz stopni wodnych.
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w tym zakresie.
Aktualnie mamy na swoim koncie kilkanaście realizacji z zakresu budownictwa hydrotechnicznego, m.in.:

  • Izolacja geomembraną PEHD korpusu zapory czołowej i kanałów dolotowych na obiekcie Elektrowni Wodnej Nielisz k/Zamościa oraz EW Domaniów k/Radomia
  • remont kilku zapór na terenie TPN
  • remont zbiorników retencyjnych i ppoż. dla Centrum Logistycznego w Wojniczu
  • remont zbiorników retencyjnych w Oświęcimiu
  • remont zbiorników i specjalistyczne prace dla Oczyszczalni Ścieków w Warce, Tarnowskich Górach, Oświęcimiu , Przemyślu.

Budownictwo wodne

Bogate doświadczenie w zakresie budownictwa wodnego, wieloletnia znajomość rynku i duża ilość realizacji z tej dziedziny pozwalają naszej firmie skutecznie rywalizować na rynku podmiotów zajmujących się budownictwem hydrotechnicznym. Dzięki temu nasza oferta przedstawia się w kompleksowo, zapewniając szeroki zakres usług, od remontu zbiorników i zapór, aż po budowę wałów przeciwpowodziowych. Wykonywane przez nas budownictwo hydrotechniczne adresowane jest do instytucji samorządowych, zarządców obiektów melioracyjnych, a także prywatnych firm i przedsiębiorstw. Bogata oferta z zakresu budownictwa wodnego i atrakcyjne ceny sprawiają, że wybierając usługi firmy AMC, otrzymują Państwo gwarancję solidnie, szybko i tanio wykonanej pracy.

Galeria