Specjalistyczne roboty geotechniczne

Powiększając sukcesywnie zaplecze sprzętowe oraz dysponując wiedzą z zakresu różnorodnych technik geotechnicznych rozpoczęliśmy wykonywanie specjalistycznych robót budowlanych. Dzięki temu nasza firma jest w stanie w jeszcze szerszym stopniu realizować roboty geotechniczne, dostarczając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Nieustanne inwestycje w rozwój naszego parku maszynowego, bazowanie na najnowocześniejszych technologiach i umiejętnościach naszych specjalistów sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować roboty tanie, wykonane w sposób solidny i profesjonalny.
Skupiamy się przede wszystkim na wykonawstwie:

  • mikropali,
  • gwoździ gruntowych,
  • kotew gruntowych
  • wzmacnianie podłoża gruntowego iniekcją cementacyjną i chemiczną;

Mimo określonego ukierunkowania w robotach geotechnicznych wykonujemy kompleksowo roboty związane z zabezpieczeniami obiektów budowlanych. W szczególności zajmujemy się zabezpieczeniami osuwisk, naprawą nasypów i skarp drogowych, wzmacnianiem fundamentów, a także wykonujemy projekty geotechniczne i geologiczne.
Naszym największym atutem jest możliwość kompleksowego rozwiązania problemu technicznego. W bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie wykonać rozpoznanie warunków geologicznych, zaproponować rozwiązanie projektowe oraz wykonać zaprojektowane roboty budowlane.
Nasza kadra inżynierska, dobrze zorganizowane zespoły specjalistów oraz nowoczesny sprzęt i zaplecze logistyczne pozwalają dostarczyć naszym Klientom usługi najwyższej jakości.

Galeria