Dachy - kompleksowe pokrycie i izolacja

Specjalizujemy się w zakresie wykonywania kompletnych systemów izolacji dachowych z membran w oparciu o technologię systemów SIKA, BAUDER, EPDM.

Potrzeby rynku oraz ciągły rozwój i szkolenia naszych pracowników zapewniają Klientom najwyższą jakość wykonania izolacji i kompleksowego pokrycia dachów, tarasów i balkonów wraz z obróbkami blacharskimi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z nowych przepisów, dotyczących powierzchni biologicznie czynnej zawartej w dachach zielonych oraz szerokim zainteresowaniem inwestorów w tym temacie, od kilku lat proponujemy również pokrycia dachowe w systemie dachu zielonego jak również żwirowego.

W chwili obecnej nasza firma liczy ponad 60 pracowników oraz wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną. Ponadto dysponujemy zapleczem technicznym umożliwiającym bezproblemowe wykonawstwo prac budowlanych.

Nasza kilkudziesięcioletnia obecność na rynku i wykonanie wielu inwestycji pozwoliło nam nabyć doświadczenie i zdobyć pozycję jednej z najlepszych firm w regionie wykonujących kompleksowe pokrycia dachowe we wszystkich dostępnych obecnie technologiach wraz z systemami odwodnieniowymi.

Izolacja dachów płaskich

Kompleksowa i solidna izolacja dachów stanowi podstawę prawidłowego użytkowania obiektu budowlanego, bez względu na to, czy mowa o budynku mieszkalnym, czy obiekcie przemysłowym lub przeznaczonym na działalność komercyjną. Nasza firma izoluje dachy na wszystkie dostępne sposoby, począwszy od wykonywania izolacji pianą poliuretanową, poprzez zastosowanie izolacji polimocznikowych, aż po różne rodzaje izolacji dachu metodą natryskową. Wykonywane przez nas izolacje dachów charakteryzują się dokładnością i precyzją, co daje naszym klientom absolutną pewność, ze dach jest odpowiednio ocieplony, również w najbardziej newralgicznych miejscach, takich jak np. różnego rodzaju łączenia. Montaż nowej izolacji dachowej na dachach płaskich odbywa się bez konieczności usuwania starego pokrycia. Wybór odpowiedniej metody izolacyjnej pozwala na skrócenie czasu realizacji, obniżenie kosztów oraz zapewnienie najbardziej optymalnej formy izolacji dachowej.

Izolacja dachów płaskich – skorzystaj z najlepszej oferty!

Z technicznego punktu widzenia izolacja dachów płaskich, zielonych lub odwróconych jest zadaniem znacznie trudniejszym niż właściwe zabezpieczenie połaci skośnych. Tak jak w ostatnim z wymienionych przypadków wystarczy zastosować papę termozgrzewalną lub opcjonalnie wysokiej jakości membranę paroprzepuszczalną, tak dachy płaskie wymagają wykorzystania zupełnie innej technologii. Cały proces ma charakter wieloetapowy, a koniecznych do wykonania prac jest naprawdę sporo. Za najważniejsze z nich uznaje się m.in.

  • ułożenie paroizolacji na dostępnym podłożu,

  • montaż izolacji termicznej (najczęściej płyty warstwowe),

  • ułożenie na płytach membrany EPDM,

  • przykrycie membrany EDPM matą ochronną,

  • ułożenie maty drenażowej,

  • rozłożenie tzw. geowłókniny,

  • rozłożenie substratu,

  • ewentualne nasadzenie roślinności.


Galeria