Montaże konstrukcji stalowych

Istotną częścią działalności naszej firmy jest montaż konstrukcji stalowych oraz betonowych różnego typu. Świadczymy profesjonalne usługi w ramach wsparcia projektów budowlanych, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. W trakcie realizacji zadań wykorzystujemy techniki alpinistyczne oraz profesjonalny sprzęt, nasi pracownicy mają odpowiednie uprawnienia do pracy na wysokości. Proponujemy Państwu montaże instalacji w dowolnego rodzaju obiektach np. przemysłowych, podziemnych czy też w nietypowych lokalizacjach.

Mamy duże doświadczenie w pracy z budynkami zabytkowymi, odpowiednią wiedzę oraz umiejętności w obchodzeniu się z obiektami tego typu. Wśród naszych realizacji znajduje się m.in. instalacja konstrukcji stalowych na Zamku w Rabsztynie. Wykonujemy również ogrodzenia z wykorzystaniem koszy gabionowych. Taki element sprawdzi się do wzmocnienia nasypu czy skarpy, jednak pełni też funkcje estetyczne. Jest on wykonany ze stalowej siatki wysokiej jakości, którą wypełnia się betonowymi płytami lub kamieniami.

Zajmujemy się również montażami różnego rodzaju instalacji na potrzeby infrastruktury przemysłowej, np. oblachowania. Mamy doświadczenie w pracy w obiektach podziemnych, w tym kopalniach, gdzie wykorzystanie standardowego sprzętu, np. rusztowań jest bardzo utrudnione. Stosujemy alternatywne rozwiązania w postaci np. dostępu linowego. Podejmiemy się montażu eksponatów, rzeźb, konstrukcji betonowych czy kamiennych.

Ważną częścią naszej działalności jest wykonywanie hydroizolacji budynków mieszkalnych oraz przemysłowych. Prace z tego zakresu polegają na wzmocnieniu podziemnej części obiektu przed działaniem wody oraz związków chemicznych w niej zawartych. Korzystamy przy tym ze sprawdzonych metod i technik, gwarantujących najlepsze rezultaty. Profesjonalna hydroizolacja fundamentów pozwala przedłużyć żywotność budynku, a także zabezpiecza jego użytkowników przed działaniem grzybów oraz pleśni. Wykonujemy też inne izolacje - zachęcamy do sprawdzenia kompletnej oferty.

Galeria