Budownictwo ogólne

Zadbaliśmy o to, aby przygotowana oferta miała charakter tak kompleksowy, jak tylko jest to możliwe. Dlatego też w zakresie naszych usług znajduje się zarówno budownictwo podziemne, jak i górnicze. Inwestorom zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz sprawną realizację robót. W zachowaniu wysokich standardów oraz w dotrzymaniu określonych terminów pomaga nam m.in. nowoczesne wyposażenie, które stosujemy głównie do prac związanych z izolacją, stabilizacją oraz renowacjami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że budownictwo podziemne i górnicze odgrywa współcześnie coraz większą rolę.

Standardem są dziś drogi szybkiego ruchu z tunelami. Przy wykorzystaniu budowli znajdujących się pod powierzchnią ziemi dostarcza się także:

  • wodę,

  • energię,

  • a także paliwa.

Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, a ogromne doświadczenie pozwala nam podjąć nawet najtrudniejsze wyzwania. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usługowej i do kontaktu z naszymi specjalistami!

Budownictwo podziemne

Firma prowadzi prace związane z budownictwem podziemnym, takie jak: zabezpieczenie szybów i obudowa wyrobisk górniczych. Realizujemy izolacje, hydroizolacje, iniekcje, kotwienie, stabilizacje, remonty obiektów podziemnych i tuneli. Ponadto wykonujemy roboty udostępniające podziemne obiekty budowlane i górnicze do celów użytkowych.

Budownictwo górnicze

Oprócz wykonywania adaptacji podziemi do celów turystycznych, opracowujemy projektowe koncepcje wykonania podziemnych tras turystycznych. Wykonujemy także specjalistyczne realizacje, jeśli chodzi o budownictwo w obiektach podziemnych, w tym prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych, montaże, inwentaryzacje, ekspertyzy techniczne z wykorzystaniem nowoczesnych technik pomiarowych m.in. skanowania laserowego 3D, kamer wziernikowych oraz urządzeń do oceny stanu technicznego konstrukcji i górotworu i monitoringu podziemnego.

Galeria

Pliki do ściągnięcia