Wspomaganie projektowania

W zakresie działalności firmy znajduje się sporządzanie ekspertyz, dokumentacji i inwentaryzacji obiektów budowlanych oraz podziemnych. Wykonujemy ekspertyzy w zakresie oceny stanu technicznego budowli przemysłowych, obiektów inżynieryjnych oraz obiektów podziemnych.
Wykonujemy inwentaryzacje przedprojektowe oraz dokumentacje obiektów z zastosowaniem skanowania laserowego 3D przy użyciu skanera Faro Focus 3D. Prowadzimy również pomiary oraz inwentaryzację obiektów przy użyciu fotogrametrii lotniczej z drona.
Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem i kadrą do prowadzenia pomiarów geodezyjnych zarówno na powierzchni jak i w zastosowaniach górniczych.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która na zlecenie przeprowadzi kompleksową ekspertyzę obiektu budowlanego, wykona i sporządzi ocenę stanu technicznego najbardziej skomplikowanych pod względem technologicznym obiektów i budynków, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Zapewniamy rzetelne, profesjonalne i kompleksowe przeprowadzanie ekspertyz oraz ocen technicznych, zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak i specjalistycznym.

Galeria

Pliki do ściągnięcia