Cięcie, wiercenie, kruszenie materiałami bezwybuchowymi

Doświadczenie AMC sięga 1982 roku. Przez ponad 30 lat wyspecjalizowaliśmy się między innymi w pracach związanych z wierceniem w betonie, żelbecie i innych materiałach. Od początku naszej działalności wykonaliśmy setki zleceń, w tym dla bardzo wymagających klientów. Oferujemy między innymi wiercenie pod instalacje grzewcze, wentylacyjne czy elektryczne.

W związku z ukierunkowaniem na tak specjalistyczne prace zaopatrzyliśmy nasz zespół w szereg sprofilowanych, nowoczesnych urządzeń. Dysponujemy dziś zarówno maszynami i urządzeniami klasycznymi, jak i z koronkami diamentowymi, umożliwiającymi wyjątkowo precyzyjne cięcia i wiercenia otworów. Nasza profesjonalna kadra korzysta między innymi z:

  • wiertnic pneumatycznych,
  • wiertnic hydraulicznych,
  • wiertnic przeznaczonych do prac w zwisie na skarpach, ścianach skalnych,
  • wiertnic mobilnych, odpowiednich do pracy w trudnodostępnych miejscach,
  • specjalistycznych elektronarzędzi,
  • bezwybuchowego materiału kruszącego Betonamit.

Wyburzenia, wyłomy i prace korekcyjne techniką bezwybuchową

Wspomniany materiał kruszący pozwala nam na bezpieczne wykonywanie wyburzeń, wyłomów i prac korekcyjnych. Dzięki technice bezwybuchowej, prace z jego zastosowaniem mogą odbywać się także w pomieszczeniach zamkniętych.

Nasza firma jest doskonałym wyborem w zakresie wykonawstwa odwiertów, kruszenia czy cięć. Pracownicy AMC nie tylko posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, ale przede wszystkim podchodzą do swojej pracy z najwyższym zaangażowaniem.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszymi przedstawicielami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Galeria